Biura prasowe, konferencje prasowe


W latach 2009-2012 organizowaliśmy centra prasowe podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem czy zawodów FIS Grand Prix w Zakopanem, Szczyrku i Wiśle. Od kilkunastu lat organizujemy konferencje prasowe wydarzeń sportowych. Przygotowywaliśmy je m.in. przy okazji Pucharu Świata w skokach i biegach narciarskich, Mistrzostw Polski w skokach narciarskich i snowboardzie, wydarzeń związanych z Narodowym Programem Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” czy programem „Szukamy Następców Mistrza”.

Zawody rangi Pucharu Świata w skokach to nie jedyne przedsięwzięcia, podczas których byliśmy odpowiedzialni za organizację biur prasowych. Obsługą dziennikarzy zajmowaliśmy się także podczas takich wydarzeń jak Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich czy w snowboardzie, Puchar Grupy Azoty czy zawody Lotos Cup.

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt konferencji prasowych:

-konferencje Jastrzębskiego Węgla m.in. w związku z meczami w PlusLidze, Lidze Mistrzów czy rozpoczęciem sezonu

- konferencja prasowa Pawła Abramowa – gwiazdy światowej siatkówki

- liczne konferencje z udziałem największych gwiazd sportów zimowych - Justyny Kowalczyk i Adama Małysza

- konferencje z najlepszymi zawodnikami zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem oraz Letniej Grand Prix.

- przedsezonowe oraz podsumowujące konferencje Polskiego Związku Narciarskiego i programu "Szukamy następców Mistrza" oraz programu „Bieg na Igrzyska”